Örnek Haber 1

Kapsan Standart Kalıp Elemanları uzun yıllar kalıp elemanları ve kalıp sektöründeki deneyimimizi siz müşterilerimiz ile buluşturmak amacı ile 1993 yılında kuruldu.

Benimsediğimiz ilke; Kaliteyi, ürünlerimize en iyi şekilde yansıtarak yurtdışı pazarlarda ülkemizi, yurtiçi pazarlarda fimamızı en iyi şekilde temsil etmektir.

Kalıp üreticilerine, otomotiv sektörüne ve çeşitli sanayi sektörüne kaliteli hizmet en uygun şatlarda ve sürede sağlamak asli görevlerimizin başında gelmektedir.

Misyonumuz; müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere tüm bilgi ve imkanlarımızı kullanarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyata ve talep edilen sürede siz müşterilerimize sunmaktır. Standart ve özel ürünlerde müşterilerimizin imalat sürelerini kısaltmak, üretimlerini kolay hale getirmek çabasındayız. Kaliteden ödün vermeden müşterilimize ekonomik ürünler sunmaya, yenilikleri takip ederek Türkiye’de mevcut olmayan ürünlerin imalatını gerçekleştirerek müşterilerimizin diğer ülkelerin üreticileriyle rekabet gücünü arttırmaya çalışıyoruz.

+90 216 378 87 80 Bilgi İstiyorum